• Wpisów: 365
  • Średnio co: 6 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 20:05
  • Licznik odwiedzin: 38 541 / 2231 dni
 
kawaii.princess
 
Niestety wątpię, że pinger naprawi się w najbliższym czasie -.-. W związku z tym wpisy będą  dość rzadko :(. Jakby co zaglądajcie do archiwum.
No, ale mamy nowe teledyski :D.
rs1374179051.jpg

Pierwszy od Kim Hyun Joong'a ""Unbreakable""


Noooo takiego Hyun Joong'a ja jeszcze nie znałam ;). Zupełnie zmienił swój styl. Hmmmm.... chociaż ten styl "Bad Boy" mi się podoba. Tatuaże, fullcap, złota biżuteria, gołe klaty , a przede wszystkim pojawił się... Jay Park :D. Tworzą całkiem niezły duet. Chociaż będzie mi brakować Kim Hyun Joong'a za czasów "Kiss Kiss" :P.

rs1374083459.jpg

A CN Blue nie zmienili się tak bardzo :P. Oto piosenka "Lady"

Oni nie kombinują ze swoim stylem i dobrze ^^. Już po teaste'rze wiedziałam , że piosenka mi się spodoba ^^. Wpada w ucho , a teledysk jest bardzo prosty :3. I oczywiście ..... Yong Hwa i jego boski głos *o*. Ahhh kocham

rs1374082907.jpg

Od B.A.P też dostaliśmy klip : "Hurricane"

To są dopiero klimaty! L.A, New York, kasyna, szybkie samochody. Klasa , klaska i klasa :D. Piosenka jest fajna ^^ bardzo im pasuje. Szczerze , przestraszyłam się Kim Him Chan'a . Wyglądał jak taki mafiozo, do tego tak ułożył ręce XD. Zelo znów rapuje :D, a jego fryzura zajmowała pół kadru :P. Sam teledysk przypadł mi do gustu ^^.
rs1374082577.jpg

Piosenka INFINITE "Destiny" też doczekała się teledysku :D.

Co mam napisać? Zarąbisty teledysk !! Choreografia, sceneria , nawet ubrania mi się podobają. Wszystko jest utrzymane w specjalnym klimacie, który sprawił, że nie zauważyłam końca. Chłopaki , tak trzymać !!

rs1374082764.jpg

+ B2ST wydali teaster do teledysku "Shadow"

Przede wszystkim mrocznie O.o. Jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Już 19 lipca się dowiemy;).

Nie możesz dodać komentarza.